Red Bull Music Festival Thursday 11. october

Round Robin

Punktet hvor teknisk ekspertise flyter over i ren emosjon og uforutsigbare øyeblikk er det vi forsøker å nå med Round Robin – et globalt konsertkonsept fra Red Bull Music.

Konseptet er enkelt: Én musiker starter på scenen for fem minutter med soloimprovisasjon, etter hvor en ny musiker kommer på scenen og kaster seg på. Etter fem minutter går første musiker av, og en ny kommer på. Og sånn fletter vi oss gjennom hele line-upen, i en hemmelig rekkefølge, til de har vist frem den utrolige bredden og musikalske særegenheten vi har å by på i Norge.

Line-up:
Bendik Giske – bendikgiske.com
Bendik Hovik Kjeldsberg – bendikhk.com
Bugge Wesseltoft – buggewesseltoft.com
Ellen Brekken – ellenbrekken.com
Erlend Apneseth – erlendapneseth.com
Gundelach – gundelachmusic.com
Jenny Marie Sabel
Johanna Scheie Orellana
Kim Myhr – kimmyhr.com
Kristoffer Eikrem – kristoffereikrem.com
Mette Henriette – mettehenriette.com
Mira Thiruchelvam
Terje Isungset – isung.no
Øyunn – sivoyunn.com

facebook.com/event
redbullmusic.com/oslo

Bill. kr. 200,- +avg.

Bill.: 220,-Dørene åpner 19:00ID.: 18Kjøp Billett